WSPÓŁPRACA
Z MILLER
Zostań dystrybutorem
Komfort przez cały rok i w każdej części domu

MILLER Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku instalacyjnym. Posiadamy stabilną sieć dystrybucyjno-wykonawczą. Nasi dystrybutorzy oferują sprzedaż wraz z montażem systemów ogrzewana nadmuchowego MILLER. Współpracujemy z firmami instalatorskimi rozproszonymi na terenie całej Polski, dzięki czemu nasz system dostępny jest w każdej części kraju. Zamówienia od inwestorów indywidualnych oraz biznesowych kierujemy do najbliższego dystrybutora.

Nasza oferta składa się z bogatego wyboru urządzeń HVAC:
nagrzewnice powietrza standardowe i kondensacyjne,
chłodnice do piecy nadmuchowych,
agregaty tylko chłodzące i pompy ciepła,
jednostki kanałowe, tzw. słupki do agregatów tylko chłodzących i pomp ciepła,
nawilżacze,
filtry powietrza,
jonizatory,
rekuperatory,
sterowniki,
strefowy system rozdziału powietrza,
Wszystkim dystrybutorom zapewniamy
dobre ceny i błyskawiczną dostawę.

Produkty marki MILLER znane są na całym świecie, a szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie cieszą się popularnością od 1919 roku. W Polsce instalacje HVAC marki MILLER po raz pierwszy pojawiły się w 1997 roku, od tego czasu wielu inwestorów indywidualnych i biznesowych przekonało się o wyjątkowości tego wielofunkcyjnego, a zarazem prostego i bardzo ekonomicznego systemu oferującego aż 7 korzyści w jednej instalacji.

System ogrzewania nadmuchowego MILLER to nie tylko ogrzewanie. Urządzenie bazowe można rozbudować o klimatyzację, wentylację, filtry, nawilżacz, jonizator oraz rekuperator.

Zapraszamy do współpracy firmy instalacyjne a także handlowe. Oto, dlaczego warto ją podjąć:
Marka MILLER znana jest na całym świecie, a jej historia sięga 1919 roku.
Grupa potencjalnych odbiorców systemu ogrzewania nadmuchowego MILLER jest bardzo obszerna. System nadaje się zarówno do montażu w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym, dlatego swą ofertę MILLER kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych
System MILLER to nie tylko ogrzewanie nadmuchowe powietrzem, ale także inne urządzenia: klimatyzacja, wentylacja, nawilżacz, filtry, jonizator powietrza, a także rekuperator.
Wybór systemu MILLER wiąże się z ogromnymi oszczędnościami dla inwestorów. Koszty eksploatacji są o wiele niższe niż w przypadku tradycyjnych instalacji grzewczych, klimatyzacji, wentylacji i pozostałych urządzeń.
System ogrzewania nadmuchowego pozwala zaoszczędzić ponad 50% kosztów eksploatacyjnych w budynkach użytkowych, które wymagają ogrzewania tylko w określonych godzinach w ciągu dnia. W domach jednorodzinnych te oszczędności szacowane są na około 30%, a wszędzie tam, gdzie wystarczy utrzymywanie temperatury dyżurnej i tylko chwilowe jej podwyższanie (np. w obiektach sakralnych) oszczędności sięgają nawet 80%.
System można rozbudowywać stopniowo, początkowo wybierając tylko urządzenie bazowe, co więcej stopniowa rozbudowa nie wiąże się ze znacznym wzrostem kosztów instalacji.
System składa się z urządzeń oraz instalacji kanałowej, którą łatwo ukryć w ścianach, podłogach, w suficie.
Zastosowanie instalacji typu HVAC pozwala się pozbyć nieestetycznych grzejników, gdyż ogrzane lub schłodzone powietrze dociera do pomieszczeń za pośrednictwem kratek nawiewnych lub anemostatów.
Najczęściej wybieraną jednostką grzewczą w systemach ogrzewania nadmuchowego jest nagrzewnica powietrza zasilana najtańszym paliwem, czyli gazem ziemnym. Pozostałe moduły instalacji zasilane są prądem elektrycznym.
Współpraca z biurami
projektowymi
Komfort przez cały rok i w każdej części domu

System ogrzewania nadmuchowego MILLER to doskonały wybór zarówno do nowych, dopiero powstających budynków mieszkalnych, usługowych, czy przemysłowych, jak i dla istniejącego budownictwa. Montaż nowoczesnego systemu ogrzewania nadmuchowego w starym budynku mieszkalnym, kościele, czy budynku usługowym to dla nas żadna nowość. Warto dodać, że taka modernizacja w żaden sposób nie zagraża bezpieczeństwu budynku – potrzebny jest tylko solidny i przemyślany projekt, dzięki któremu instalacja pozostanie tak samo praktyczna, jak w nowych budynkach.

Ogrzewanie nadmuchowe MILLER sprawdza się w starym budownictwie, ale jeszcze lepiej jeśli instalację kanałową, uzupełniającą pracę urządzeń zintegrowanych w instalacji typu HVAC, można przewidzieć już na etapie projektu budynku. Nasza firma współpracuje z biurami projektowymi z całego kraju. Zapraszamy do współpracy kolejnych projektantów.

Jeżeli jesteś projektantem, przekonaj się, że montaż systemu ogrzewania nadmuchowego MILLER może wręcz uprościć projekt budynku. Oto najważniejsze korzyści, o których powinieneś wiedzieć
System MILLER nadaje się zarówno do montażu w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym, zarówno w nowych, jak i starych budynkach.
System MILLER to nie tylko ogrzewanie nadmuchowe powietrzem, ale także inne urządzenia: klimatyzacja, wentylacja, nawilżacz, filtry, jonizator powietrza, a także rekuperator
System można rozbudowywać stopniowo, początkowo wybierając tylko urządzenie bazowe (nagrzewnicę lub pompę ciepła).
System składa się z urządzeń oraz instalacji kanałowej, którą łatwo ukryć w ścianach, podłogach, w suficie.
Projektując budynek wyposażony w instalację HVAC, możesz zapomnieć o rozmieszczeniu nieestetycznych grzejników, gdyż ogrzane lub schłodzone powietrze dociera do pomieszczeń za pośrednictwem kratek nawiewnych lub anemostatów.
MILLER Sp. z o.o.
43-500 Czechowice-Dziedzice
ul. Komorowicka 9
WAKACJE W CHORWACJI
Nowe domy mobilne w sercu Adriatyku

zobacz szczegóły